Hlídač zavazadla, kočárku

   Malá krabička umístěná v zavazadle, kočárku apod, Vás upozorní, že s hlídaným objektem někdo hýbe, nebo se jej snaží odnézt.
Stačí přepínačem krabičku zapnout a dálkovým ovladačem v případě potřeby aktivovat, což se ohlásí jedním pípnutím, stiskem druhého tlačítka na ovladači se alarm vypne, což je signalizováno dvěma pípnutími.
Výhodou této signalizace je snadné dohledání zavazadla, které je mezi spoustou jiných, nebo místo kde máme alarm umístěn. Oproti bezdrátovým zvonkům, není zvuk tak rušivý a je jen krátkodobý.
A pokud necháme alarm aktivován ozve se v případě jakékoli manipulace silný zvuk alarmu, který lze opět ihned dálkovým vysilačem vypnout.

   Popis funkce.:
Vysuneme víčko baterie plastové krabičky, vložíme 9 V baterii (součástí dodávky) a víčko opět zasuneme. Na boční straně posuvným přepínačem alarm zapneme. Ozve se krátké pípnutí. Pokud není aktivován dálkovým ovladačem, na pohyb ani otřesy nereaguje. Na malém vysilači přívěšku stiskneme malé tlačítko u dolního okraje a ozve se jedno pípnutí. Alarm je aktivován.
Druhým tlačítkem se alarm deaktivuje, což je indikováno dvěma pípnutími.

   Technické parametry:
Rozměry alarmu : 10 krát 6 krád 2 centimetry.
Intenzita alarmu až 120 db
Dálkový ovladač, přívěšek na klíče: 3 krát 5 krát 1 cm
Dosah vysilače až 80 metrů.

Koupit možno třeba zde.
Levněji za 300,- kč se objevuje i na Aukru.

Hlídač vzdálenosti.

Zpět na úvodní stránku.