Milestone 312


   Ve Švýcarsku vyvinuli pro zrakově postižené velmi malý a univerzální nejen přehrávač zvukových formátů MP3, AAC, WMA s možností dalších formátů., Umožňuje změnu rychlosti přehrávání. Možnost čtení textových formátů s hlasy Acapella. Navíc má zabudovanou rfid čtečku s funkcí podobnou známému scherlocku.
Zajišťuje kvalitní nahrávání a slušnou reprodukci na vnitřní reproduktor, nebo sluchátka. má vestavěné plnohodnotné Fm rádio. Hodiny, budík a časovač vypnutí.
Umožňuje rozšiřitelnost například o indikátor barev. Upgrade firmware umožní velmi široké další využití.
  Parametry:
USB 2.0 Hi-Speed.
1 GB vnitřní paměti, SD karta až 32 GB.
Konektor na sluchátka, mikrofon.
Integrovaná RFID čtečka (s možností hlasového výstupu).
Integrované hodiny, časové funkce. FM tuner.

  Hlavní aplikace.
Milestone 312 je nabízen v základní verzi a může být rozšířen dle Vašeho přání Základní verze obsahuje Audio přehrávač, čtení knih, hodiny, budík, časovač vypnutí .
na čtení knih má integrovaný DAISY přehrávač. Kromě knih bude kompatibilní s novým Audible formátem AAC.
Rychlost čtení je nastavitelná.

Další dvě aplikace Software Extra:
Vestavěný hlasový výstup s zRFID čtečkou, umožňuje čtení RFID tagů na takto označených předmětech (například CD, léky, oblečení). S různými rfid čipy pro určitý objekt, který jste označili můžete nahrávat hlasové zprávy a příště načtením rfid čipu, hlasem z reproduktoru přehrát tuto zprávu a tím můžete snadno identifikovat bezkontaktně předmět.
Radio, coby softwarový doplatek, obsahuje kompletní FM tuner a zvládá automatické vyhledávání kanálů, předvolbu a čtení frekvence, a umožňuje rozhlasové nahrávky.
Do budoucna se plánují přídavné moduly jako třeba colortest.

  Popis přístroje velikosti kreditní karty:
Z vrchu je pět tlačítek a pod nimi reproduktor. Jedno je uprostřed a kolem toho jsou do kříže čtyři další, hmatově odlišitelná. Vlevo a vpravo jsou šipky, dole kříž a na hoře tečka. Na spodní a vrchní hraně jsou konektory, sluchátka, mikrofon a USB.

Bones Inc Zentralstrasse 68, CH-8212 Neuhausen, Švýcarsko Tel. +41 52 672 28 25, Fax +41 52 672 28 24,
www.bones.ch

Vyhledat aktuální nabídku. ¨

Zpět na ú vodní stránku.