Přenosné reproduktory EMGETON CULT S3

   Přenosný hudební přehrávač s FM rádiem nové generace. Používá technologie digitálních zapisovacích medií. Svou oblíbenou hudbu přehrajete v Emgeton CULT S3 pomocí USB flash disku, nebo paměťových karet SDHC/MMC.
Nechybí ani standardní 3.5mm jack line-in vstup, pomocí kterého připojíte jakékoliv zařízení např.: mobilní telefon, MP3 přehrávač, Tablet, CD přehrávač, iPhone, iPad, iPod atd. Ale pokud si jen chcete poslechnout svou oblíbenou hudební stanici, tak se CULT S3 promění v kompaktní přenosné FM rádio.
Emgeton CULT S3 Vás překvapí výbornou reprodukcí zvuku a celkovým výkonem 10W (RMS). Má osobitý zvukový rukopis prvotřídních přenosných reproduktorů a skrývá v sobě kompaktní reproduktorový systém včetně digitálního zesilovače s pečlivě vybranými měniči. CULT S3, tak produkuje čistý, nezkreslený zvuk i při velké hlasitosti. CULT S3 má v součástí balení vyměnitelný dobíjecí akumulátor BL-5C ( používaný např. i v mobilech Nokia), pomocí které dokáže hrát mini jukebox na jedno nabití více než 5 hodin.
Balení obsahuje také praktické poutko na ruku + poutko pro připojení např. MP3 přehrávače a stojánek pro stabilní umístění např. na stůl. V balení také naleznete externí line-in kabel s 3.5 mm jacky pro připojení externích zařízení.

Parametry:
Výstupní výkon: 2 x 5 W (RMS)
Vstup: 3.5 mm jack Line-In (Stereo)
USB Host: USB2.0
SD karta
Napájení: USB 5V / 500mA
Akumulátor: 3.7V, typ BL-5C
Frekvenční rozsah pro přehrávání: 90 Hz ~ 20 kHz
Odstup signál/šum pro přehrávání: 60 dB
Impedance reproduktorů: 4.
Průměr reproduktorů: 20mm
Frekvenční rozsah rádio: 87.5MHz ~ 108MHz
Podporovaný formát: MP3, ABR/CBR/VBR
Přehrávače Emgeton mívají standartně funkci resume (bez záruky)
Provozní teplota: -10 ~ 40°C
Rozměry šířka 222, výška 65, hloubka 30 milimetrů
Hmotnost: 272 g (bez akumulátoru, stojánku a poutka)

Ideální pro přehrávání mluveného slova - knih, zvukových časopisů z flash disků , apod. s možností použití jako zesilovače k telefonu, tabletu nebo notebooku.
Bohužel i tento velmi kvalitní přístroj má své nedostatky.
Ruchy při tichém přehrávání z některých USB flashdisků.
Nedostatečná je možnost ovládání jen posunutí o celý soubor vpřed nebo zpět.
Paměť kde skončilo přehrávání jen po celých souborech.
Škoda že chybí lepší ovládání a pohyb v souborech na USB nebo SD, ikdyž display by nebyl nutný. Například přidržením tlačítka by se posunoval čas a přidržením jiného by se listovalo v seznamu souborů.

Vyhledat aktuální nabídku.

Zpět na MP3 přehrávače.
Zpět na audiozařízení.
Zpět na úvodní stránku.