Eltrinex Mini 8Gb

Tento miniaturní diktafon vyniká překvapivě kvalitní nahrávkou, srovnatelnou s mnohem dražšími velkými diktafony a to ikdyž je vložený v silikonovém řemínku a upevněn, jako hodinky na ruce. Vyjímečný je také absolutní jednoduchostí, kdy se nahrávání automaticky spustí během pár sekund, pouhým posunutím jediného ovládacího prvku, velikosti košilového knoflíku, směrem od středu přístroje.

Posunutím zpět ke středu se nahrávka automaticky uloží. Lze si tak dělat okamžité poznámky, a to kdykoliv, protože diktafon můžeme mít neustále na ruce, nebo po vyjmutí z řemínku se klidně schová i do krabičky od zápalek.

Lze také nepřetržitě nahrávat přednášky, schůzky, prostě vše kolem nás a to 18 hodin na jedno nabití. Prostě ráno či večer diktafon zapneme a po 18 hodinách opět dobijeme. Nahrávky se ukládají automaticky do jednotlivých souborů o velikosti 219Mb, což jsou 4 hodiny záznamu.
A pokud se vybije baterie, tak se i poslední soubor bespečně automaticky uloží.
Do paměti se vejde 133 hodin kvalitního nekomprimovaného záznamu ve formátu wav.

K počítači se připojuje přes praktickou redukci, která z diktafonu udělá jen trošku větší flash disk, s kapacitou lehce nad 8Gb, nebo přes přiložený micro USB kablík.

Lze také nastavit orientační Datum připojením k počítači a odentrováním nastaveni.exe ve složce Nastaveni.
Vyjmutí i vložení minidiktafonu do řemínku na ruku, nebo do USB redukce, je tak snadné, že jej netřeba popisovat.
U plánovaného precizního kovového náramku, bude podrobný popis vložení a nastavení délky, doplněn, hned jak bude v prodeji.
Dodávaný návod k obsluze. docx

Rozměry: 42 krát 19 krát 9 milimetrů
Hmotnost 21gramů
Baterie 3,7V, 110mAh
Doba provozu 18 hodin
Dobíjení 5V. 500 mA, nebo přes USB počítače
Podporované systémy Windows 2000, XP, Vista Windows7, 8, 10, Linux, OS 2

Zakoupit možno třeba zde, později snad i v Tyflopomůckách.

Zpět na diktafony.
Zpět na úvodní stránku.