Hlídač vzdálenosti - vyhledávač

   Běhá Vám někde Vaše dítě, nebo vodicí pes a bojíte se, že se příliš vzdálí? s hlídacím zařízením se obávat nemusíte. Při překročení nastavené vzdálenosti Vás malý přívěšek pípáním a vibrací upozorní, že se hlídaný objekt vzdálil více než má dovoleno.
Miniaturní sada Vás pípáním upozorní, pokud se od Vás Vaše dítě, či cokoli jiného, vzdálí více než je vhodné (tato vzdálenost je potenciometrem nastavitelná). Postačí, pokud má dítě u sebe,nebo třeba pes na obojku miniaturní krabičku velikosti většího bombónu. Může jí mít třeba v kapse, nosit jí na krku na šňůrce, může jí mít zašitu v oděvu a ani o ní nevědět nebo si ji může třeba připnout jako přívěšek na klíče. Podobně jako dítě může být střeženo jakékoli zvíře (pes, kočka) nebo prakticky jakýkoli předmět (jízdní kolo, lyže, peněženka apod.
A pokud se už stane to nejhorší a dítě se opravdu ztratí, pouze na přístroji přepnete funkci a stane se z něj vyhledávač. Pokud se k dítěti přiblížíte, tak Vás přístroj upozorní, že je dítě někde nablízku a Vy ho pouze třeba v davu, nebo mezi jinými dětmi nevidíte.

   Popis funkce:
Na miniaturním vysilači přepnete malou páčku směrem k zavěšovacímu očku - anténce. (indikuje blikáním)
Na přijímači je na boční vzdálenější straně od karabinky, posuvné tlačítko, kdy v poloze uprostřed je vypnuto, směren nahoru ke karabince je zapnuto vyhledávání a směrem dolů k potenciometru hlídání vzdálenosti. Potenciometrem skusmo nastavíme vhodnou vzdálenost, kdy se začne ozývat pípání s vibrací.

   Technické parametry:
Napájení: vysílač 1x 3V knoflíková baterie (v sadě)
přijímač: 1x AAA mikrotužková baterie(i nabíjecí)
Signalizace: zvuková a vibrační
Rozměry:
vysilač cca 3 krát 1 centimetru plus poutko - anténa
Přijímač: 5 krát 3 krát1 centimetru plus karabinka
Dosah nastavitelný 1 až 50 metrů, podle terénu

Za 194, kč s plnou zárukou možno objednat zde.
Přímo z Číny se dá objednat za cca70 kč, včetně dopravy.
Nebo občas na Aukru za 100,- kč.

Zpět na úvodní stránku.