Myčka nádobí Electrolux ESF 68500 Talky

   níže uvedená myčka není již na trhu, takže alespoň myčka s akustickou signalizací PROLINE  FDP 12 648 W/SL je celkem dobře ovladatelná i poslepu. Každý stisk tlačítka pípne, dá se odpočítat, má pouze 5 programů a na konci mytí pětkrát pípne. Odložený start je také se zvukovou signalizací.

  Zajímavým výrobkem fyrmy Electrolux je model myčky nádobí Talky, který je vybaven hlasovým naváděním uživatele. Ten je pomocí mluveného slova instruován, jak má myčku užívat a nastavit.
Mluvící domácí pomocník vás informuje i o ukončení zvoleného programu, upozorní také, vyskytne-li se v průběhu mytí nějaká závada. Myčka nádobí Electrolux Talky vám všechno vysvětlí sama Čeština samozřejmě není jediným jazykem, který myčka ovládá. Všechny potřebné instrukce vám může předat i v italštině, řečtině, maďarštině, norštině a jiných jazycích.
Obsluha myčky tak přestává být pouze mechanicky vykonávanou nudnou prací, najednou poskytuje i prostor pro osobní růst a rozšiřování vašich jazykových znalostí. Naučíte se důležité slovní obraty typu, "Nezapomeňte přidat sůl do příslušného zásobníku" či "Stiskněte OK – Start k pokračování". :-) Myčka je vybavena přehledným LCD displejem. Výhodou myčky Talky je i její nízká hlučnost, takže je slyšet co povídá.
Zvuková ukázka (kvalita snížena záznamem).
Kromě nahraných hlášek při volbě programů myčka při ukončení cyklu třikrát po sobě zahlásí: konec programu, můžete otevřít myčku. Dále oznámí varovným zapískáním a opět zahlásí: nezapomeňte doplnit leštidlo, (případně sůl - to je samostatná hláška) a dokonce, že je třeba vyčistit filtr.

   Další zabudovanou novinkou je koš FlexiForm, který, jak vyplývá i z názvu, se přizpůsobí jakémukoliv nádobí. Jednotlivé prvky koše se mohou sklápět, aby se do něj vešly velké hrnce a pánve různých velikostí a aby se daly umístit do různých míst podle potřeb.

   Technické parametry:
Funkce 3 in 1 - funkce pro tablety
Spotřeba vody: 14 litrů
Spotřeba el. energie: 1 kWh
Energetická třída: A
Hlučnost: 43 dB
Počet sad: 12
Účinnost mytí: A
Účinnost sušení: A
Ochrana proti přetečení
Grafický LCD display v češtině
Funkce Talky - hlášení i v češtině
6 programů
5 teplot: 70, 65, 60, 50 a 45 °Celsia
Care programy: Intensive 70°C, Auto, Eko 50°C, Rychlý 60°C, Sklo 45 °C,
Turbosušení
Elektronická indikace nedostatku soli
Elektronická indikace oplachu
Fuzzy logic - intenzita mytí podle znečištění
Ochrana proti přetečení - Aqua Control
Vnitřní osvětlení
Odložené zapnutí

   Rozměry:
Výška: 85, Šířka: 60, Hloubka: 63 centimetrů
hmotnost 51,2 kg
Barva: bílá

Popis obrázku: V pravém horním rohu je OK potvrzovací tlačítko, vedle směrem ke středu display a pod ním ovládací tlačítka.

Zde můžete zjistit aktuální nabídku prodejců v ceně od 18 tisíc kč.
Vyhledat aktuální nabídku Electrolux Esf 68500

Zpět na úvodní stránku.