Mobilní skenery

Speciálně pro nevidomé je určeno digitální čtecí zařízení.
   Mobilním skenováním můžete skenovat dokumenty extrémně rychle a pohodlně. Dokonce takové předlohy, které při skenování pomocí plochých skenerů představují problém, jako např. objemné knihy, nebo sešité vícestránkové dokumenty. Zrovna tak plakáty, cedule, nástěnkové informace.
Skenujte "jedním tahem" články, smlouvy, prospekty, formuláře a další. Jednoduše přetáhněte skener přes předlohu. Naskenovaný obrázek je pak k dispozici v perfektní kvalitě ve formátu JPG na paměťové kartě microSD zasouvatelné do skeneru. Poté mohou být jednoduše data přenesena do počítače pomocí USB. Díky více možnostem je možné přesné vedení i při různých velikostech dokumentů.
Máte možnost skenování v rozlišení 300 nebo 600 dpi, a to jak černobíle, tak i barevně. Malá zkreslení rozpozná skener sám a zkoriguje je automaticky. S volitelnou paměťovou kartou, až 32 GB, lze podle rozlišení uložit přes 30 000 černobílých stránek o rozměru DIN A4 nebo přes 2000 barevných stránek. Pomocí připojení USB lze naskenované dokumenty následně jednoduše přenášet do počítače a tam dát rozpoznat text.
Elektrické napájení je možné buď pomocí volitelných baterií nebo akumulátorů (2 x tužkové baterie typu AA).

Rozměry:
šířka 257 výška 30 hloubka 31 milimetrů
Maximální šířka skenovaného textu: 210 milimetrů (A4)
Stupně šedé: 8 Bit
Optické rozlišení: 600 x 600 dpi
Barevná hloubka: 24 Bit

K dostání například u firmy Conrad.

Vyhledat celkovou nabídku mobilních skenerů.

Zpět.
Zpět na úvodní stránku.