lokátor smart-finder 4v1

Nesnášíte, když věci nejsou na svém místě, nebo je nemůžete najít? Se Smart finder 4v1 budete mít život jednodužší.
Smart finder je dálkové ovládání přívěsků ve čtyřech barvách, s nímž najdete vše, co si přívěsky-přijímače označíte. Přijímače lze připevnit na klíče, peněženky, zvířata, přehrávače, zkrátka na cokoliv chcete.
Toto zařízení funguje na základě vysílače a přijímače se zvukovým signálem 85 decibelů a dosahem až 30 m skrz podlahy a stěny. Přijímače jsou nejen barevně odlišeny, ale každý má svůj individuální tón.
Smart finder 4v1 má nadčasový a přitom diskrétní design.
Neruší se s jinými elektro zařízeními, takže si vysílač můžete zavěsit kamkoliv chcete.
Pořiďte si tohoto výborného pomocníka do domácnosti, pokud už nechcete zdlouhavě hledat své věci.
Nepípá na každý silnější zvuk (jako klíčenky reagující na zapískání)
Je dodáván i s běžně dostupnými bateriemi 12V a CR2032 v přijímačích, které vydrží při běžném používání asi 6 měsíců.
U levnějšího lokátoru Smart Finder - Hledač klíčů se používají pouze knoflíkové 3-voltové baterie CR2032.
Návod k použití.

Firma Locateit prodává čtyřnásobný lokátor za 789,-Kč, ale pro nevidomé ho poskytuje za 710,-Kč. Obdobná sleva je i na další produkty vhodné pro nevidomé. Doprava je za 50,-Kč při platbě bankovním převodem nebo 100,-Kč při zaslání na dobírku.
Vybrat si můžete z několika typů od 389,- kč.

Vyhledat aktuální nabídku (singl od 363,- kč).

Smart Finder v3 4v1. si mohu přilepit přísavkou na dveře, takže když odcházím, stisknu na něm tlačítko a hned mi hlasitě zapípají 4 čipy, které mám přilepené nebo přikroužkované a hned vím, že mám u sebe mobil, klíče, peněženku, doklady, a vše stihnu.

Lokátory mohou být skutečně užitečným pomocníkem při hledání ztracených věcí. Fungují na spolehlivém principu vysílání a příjmu rádiových vln, podobně jako lavinové vyhledávače. Profi lokátory umí najít předměty, osoby a zvířata na vzdálenost až 183 m a s přesností 2,5 cm. Radiové vlnění prochází zdmi, takže ať klíče zapadly kamkoliv - lokátor je najde!

Zpět.
Zpět na úvodní stránku.