Pro větší jistotu a bezpečí

Pokud často něco hledáte, pomůže vám lokátor.
Máte obavu, že se Vám vzdálí, nebo dokonce ztratí Vaše dítě, nebo vodicí pes?
Hlídač vzdálenosti.

Vyspělé lokátory nabízejí Intuitivní ovládání přístroje, který vás snadno navede k nalistování zaregistrované položky, kterou zrovna hledáte. Pokud ztratíte například telefon, vyberte ze seznamu položku „telefon" a lokátor okamžitě začne na LCD displeji ukazovat se zvukovým doprovodem, kterým směrem se máte vydat - vlevo, vpravo, dopředu nebo zpátky. Upozornění při překročení vzdálenosti. Lokátory umožňují jednoduše nastavit maximální vzdálenost mezi označenou položkou a přístrojem, při jejíž překročení vás upozorní výstražným tónem. Pokud si takto označíte například peněženku, nemusíte se bát, že ji někde zapomenete, nebo že vám ji někdo ukradne. Tlačítko nouzového volání Tlačítko nouzového volání je speciální funkce přístroje Loc8tor Plus, které může dítě nebo osoba vyžadující péči využít k přivolání pomoci v případě nouze. Funguje na jednoduchém principu signalizace: po stisknutí nouzového tlačítka začne lokátor vibrovat a vydávat alarmující tón. Lokátor také ihned osobu vyžadující pomoc lokalizuje. Ideální pro malé děti na veřejných koupalištích, poutích, v parcích a na jiných rušných místech, nebo pro osoby s poruchami orientace.
Chcete vědět více o lokátorech? Kontaktujte Locateit. Hlídač bluetooth sleduje vaše osobní věci a umí toho víc.

GSM přenosný alarm / tracker miniaturních rozměrů, detekuje pohyb, otevření dveří/okna a hluk. Rovněž lze zjistit polohu přístroje a zobrazit ji v mapě (GSM lokátor). Jednoduchá montáž, jednoduše přenositelný, jedním přístrojem tak zabezpečíte svůj dům a v případě potřeby i zavazadlo, kočárek apod. GSM mini alarm.
GSM minialarm V13 s lokalizátorem polohy, otřesové čidlo, magnetický kontakt, zvukový poplach pro cokoliv.
Další zabespečovací drobnosti.

Nevíte kdo je za dveřmi, nebo u vchodu,?
Vaši bezpečnost a snadnou komunikaci zajistí domácí telefon, kombinovaný přístroj pro zabezpečení vchodu. Ideální pomocník, který doplní, případně nahradí Váš stávající domovní zvonek. Domácí telefon, vrátný.

Velmi jednoduché byli tyto sestavy. U nich vnitřní jednotka má zvonek s tímto zvukem vestavěn. Obousměrná signalizace (lze vyzvonit z obou jednotek), obousměrná hlasová komunikace.(Zvoní i v přístroji, na kterém stisknete tlačítko vyzvánění.) Napájení: 3x tužková baterie.
Uvedení do provozu zvládne i zcela nevidomý. Stačí do telefonu vložit baterie a kablíkem s konektorem propojit v horní části základny se sluchátkem. Sluchátko je připojeno menším konektorem zespodu. Sestava obsahuje 10 metrů kablíku.
 cena 130 kč.
Objednat bylo možné zde

Náročnější na montáž je provedení se síťovým napaječem s komunikací dvoulinkou (lze využít vedení od starého zvonku):
Domácí telefon s dvouvodičovým propojením venkovní a vnitřní jednotky, hezký design. Ideální pomocník, který nahradí Váš stávající domovní zvonek - vnitřní jednotka má vestavěn zvonek s tímto zvukem. Obousměrná hlasová komunikace.
Možnost ovládání standardního dveřního zámku- vnitřní jednotka je vybavena tlačítkem (nutné propojení další dvoulinkou). Barva vnitřní a venkovní jednotky bílá.
Napájení 230V 1,5 metru dlouhým flexokablíkem do zásuvky.
Neobsahuje propojovací vodiče, nutno šroubovat, beze zraku problematická montáž.

cena 269,- kč
Objednat bylo možné zde*.

Pro vaši bezpečnost:
Alarm který může pomoci jako akustická obrana před útočníkem, zlodějem, psem, upozornění okolí na nebezpečí (přivolání svědků) a přivolání pomoci při zdravotních potížích. Aktivace se provádí vytržením poutka z přívěšku. Alarm lze užívat opakovaně. Cena je cca 70 Kč.
Osobní alarm Bodyguard2 možno objednat zde.
Pohybový senzor s go ngem a hlásič návštěv v akci za 98,- kč možno přiobjednat. Zvuk gongu.

Objednat osobní alarm. *.
Tyto miniaturní alarmy občas předváděla městská policie, ale nedosahují paralyzující hlasitost a mají omezenou životnost baterie.

Efektivnější je alarm osobní plynový - ALARMAGRIP
Vejde se snadno do kabelky, nebo kapsy a je vybaven klipem pro zavěšení na oblečení. Jediný pevný stisk hlavy okamžitě emituje 130-ti decibelový ohlušující řev po dobu maximálně 2 minut, což je dostatečně dlouhá doba k zastrašení a přerušení záměru agresivního násilníka.
Umožňuje snadné použití v krátkých či delších dávkách nebo nepřetržitě do vypotřebování náplně.
Obsahuje ekologicky bezpečný stlačený plyn v rychle vyměnitelné náplni.
Nemůže být použit proti Vám v případě násilného odebrání, vždy přiláká pozornost veřejnosti.
Vysoce účinný i proti agresivním psům.

K dostání v Armyshopech.

Požární hlasitý hlásič - fotoelektrický alarm - detektor kouře a požáru za 108,- kč*
Položky označené hvězdičkou jsou v jednom obchodě - lze objednat za jedno poštovné.


Připomínky, dotazy a náměty k těmto stránkám pište prosím zde. : ruznepomucky zavináč seznam tečka cz

Zpět na úvodní stránku.