Digitální záznamníky Olympus řady DM 450, 550


   Záznamníky Olympus DM-550 (DM-450 má poloviční 2 Gb rozšiřitelnou paměť), vybavené moderní technologií zpracování zvuku, přináší do rukou uživatelů tu nejvyšší kvalitu. Tyto záznamníky zachytí každý zvuk, takže se klidně můžete soustředit na práci a během přestávek si navíc vychutnat oblíbenou hudbu, audioknihy nebo podcast vysílání. Záznamníky Olympus DM nabízejí za přijatelnou cenu vynikající kvalitu nahrávání i do formátu MP3 a přehrávání, s vestavěným stereomikrofonem a reproduktorem. Model DM-550 má navíc možnost nahrávání do nekomprimovaného PCM formátu (wav). Ovládání obou zařízení je po prostudování návodu snadné, k čemuž napomáhá hlasová nápověda „Voice Guidance“ a menu záznamníku které je dostupné i s ozvučením v češtině.< Tyflopedický popis Olympus DM-550.
Výdrž baterie při nahrávání až 51 hodin, umožňuje nová technologie úspory energie a funkce nabíjení pomocí USB. Tyto nové modely záznamníků, spolu s širokou řadou praktického příslušenství a zcela novým softwarem Olympus Sonority, jsou ideálními společníky pro zachycení důležitých momentů, ať už se odehrávají kdekoliv – od jednacího stolu až po přednáškový sál. A navíc možnost přídavné paměti až 16 Gb.Oproti starší řadě DS má pro nevidomé vhodněji řešenu výměnu baterií a má i možnost dobíjení přes USB.
Možnost doplnění o paměťovou kartu microSD až 16 Gb
Pozor, slot je umístěn pod krytkou, která byla u modelů DS v místech pro konektor mini USB.
Bohužel software zatím stále nedosahuje možností Rockboxu - neozvučuje složky a soubory.
Nový software Sonority (do počítače) umožňuje efektivní správu audio souborů a kromě toho nabízí i několik funkcí pro úpravy záznamů a webové služby, jako je přihlášení se do RSS informačních kanálů nebo kanálů vysílání podcast. Sonority dále dokáže vylepšit funkcionalitu DM-550 a DM-450, a to správou automatických aktualizací a stahování. Kromě toho lze online zakoupit i verzi „Plus“. Ta umožňuje uživatelské úpravy menu DM-550 a DM-450 a zápis audio CD a MP3. Dále lze zakoupit i plug-in pro úpravy hudby podporující vícestopý záznam a přes 20 rozšiřujících pokročilých efektů. Toto nové řešení pro správu zvuku je kompatibilní s operačními systémy Windows

Funkčnost a ozvučení je podobné předchozím modelům DS.

Nabídka Tyflopomůcek.

DM-450 již za 3200,- kč

Model DM-3 má navíc:
 Funkce audio kalendáře
 Rozšířený systém hlasových pokynů


Technická podpora Olympus 800 167 777

Zpět.