Digitální záznamníky Olympus řady DS 55, 65, 75


   Nejvíce nabídnou nejnovější modeli Olympus DM-3 a DM-5.

Nejlepší poměr cena výkon nabízí řada Olympus DM-450 a 550.
Osvědčené modely roku 2008 Olympus DS-55, DS-65 a DS-75 Určené primárně pro profesní využití, jsou vybaveny funkcemi pro snadnou archivaci a nabízí vysokou kvalitu záznamu. DS-75 je navíc vybaven možností nekomprimovaného PCM záznamu. Také paměťová kapacita dosáhla významného vylepšení. Celkem lze nahrát až čtyřikrát delší záznam, než na předchozích modelech - takže nebudete mít problém se záznamem jakkoli dlouhých konferencí, přednášek, obchodních jednání, uložení hudby apod. Ovládání je velmi intuitivní a hlasový průvodce vás nahlas upozorní, k čemu jaké tlačítko či funkce v menu slouží.
   DS-55, DS-65 a DS-75 jsou perfektními kapesními společníky pro všechny manažery. Přednášky, schůzky, osobní poznámky, to vše zaznamenáte a snadno přehrajete. Mezi schůzkami pak můžete relaxovat s nahranou hudbou nebo podcasty.
   Záznamníky byly vyvinuty s ohledem na zrakově postižené a všechny tři modely tedy disponují hlasovou navigací jednotlivých funkcí a tlačítek. Nejenže se tak mohou nevidomí snadno orientovat v menu, ale taktéž jsou informováni o aktuálním stavu baterií.
   Ostatní chytré a praktické funkce zahrnují:
indexování a časové značky, značení podcastů pro rychlé vyhledání určité pasáže, pět samostatných složek pro ukládání nahrávek, a nastavitelná rychlost přehrávání (od poloviční do dvojnásobné rychlosti).Stav nahrávky se zobrazuje přímo na přehledném podsvíceném LCD displeji. Všechny nové záznamníky jsou navíc vybaveny technologií pro zdokonalení přehrávaného zvuku (Euphony sound enhancement technology) pro realističtější poslech, a univerzálním DVM zoom mikrofonem a dálkovým ovladačem (volitelně pro DS-55).

  

DS-75

DS-75 nabízí 4GB vnitřní paměti, takže dokáže uložit tisíce hodin záznamu v několika stech jednotlivých souborů. Záznamník je vyveden v klasické černé barvě a poskytuje vám záznam nahrávek v rozšířeném univerzálním formátu WMA, ve vysoké kvalitě PCM typu. Schopnost korigovat vstupní úroveň i v průběhu nahrávání dává uživateli větší kontrolu nad výslednou nahrávkou. Elegantní kožené pouzdro, dodávané s tímto záznamníkem se snadno promění na praktický stojánek na stůl pro přesnější směřování mikrofonu k mluvčímu.
Rozměry: Výška 37,5 mm
Šířka 111 mm
Hloubka 16 mm
Hmotnost 80 g

DS-65

DS-65 je ideálním výsledkem poměru cena x výkon. Paměť s kapacitou 2GB můžete zaplnit MP3 hudebními soubory, audioknihami, podcasty nebo vlastními nahrávkami. Přednášky či rozhovory pak uložíte v rozšířeném formátu WMA. Tento modře oděný záznamník je dodáván v balení s kapesním pouzdrem.

DS-55

Elegantní stříbrný plášť, ve kterém je DS-55 zahalen, v sobě ukrývá 1GB paměti pro dlouhotrvající záznamy ve vysoké kvalitě. Záznamník bude prodáván s ochranným pouzdrem, aby jste si jej mohli vzít kamkoli sebou.

Po zapnutí diktafonu se ozve.
V diktafonech zakoupených mimo prodejny Tyflopomůcek nemusí být nainstalované české ozvučení.

Ozvučenoje 285 událostí - přehled v MP3.
Naskenovaný TXT manuál ke stažení.
Praktický návod pro nevidomé.
Podrobný PDF manuál z Tyflokabinetu Praha.
Podrobný manuál z Tyflokabinetu Praha (prostý text).
počet stažení:

Záznamník Ds-55 si můžete zapůjčit v půjčovnách SONS.

Více o podcastu.


Technická podpora Olympus 800 167 777

Zpět.